Полторак просить на армію ще 7 мільярдів | MILITARY NAVIGATOR
b93a7e345dc3198216cc21883696c74b6daced3d

Полторак просить на армію ще 7 мільярдів

Міністерство оборони цьогоріч потребує додаткового фінансування у розмірі 7 мільярдів гривень.

Про це заявив міністр оборони Степан Полторак на засіданні Комітету реформ МОУ та Збройних сил України, повідомляє кореспондент Укрінформу.206825

«Державним бюджетом було передбачено виділення 55,1 млрд гривень, а це 2,4 відсотка від ВВП. Але реальна безпекова ситуація в Україні та на її кордонах вимагає виділення додаткових 7 млрд гривень. Міністерство оборони може бути недофінансованим на 6,5 млрд гривень», - сказав Полторак.

Міністр додав, що в Україні на оборону передбачено виділення 3% від валового внутрішнього продукту, в той час як в інших країнах, де відбуваються бойові дії або йде війна, бюджет як правило становить від 4% до 30% ВВП.1006753866
  • Artan Petrov

    2 самолета Ан-148 VIP класса для перевозки генеральских задниц в этом году заказал. "Шоколадная кузница" клепает никому не нужные сегодня речные бронекатера, "Богдан" получил вместо КрАЗа заказ на "МАЗы", в сухие пайки шоколад добавили (наверное, швейцарский), скоро богдановские "Барсы" закажет, а бабок нет.
    Когда генерал армии охотится за вороватым капитаном, который кормит солдат гнилым мясом, то возникает вопрос, а что делают подчиненные министра в звании майора, подполковника, полковника, генерал-майора, генерал-лейтенанта. генерал-полковника? Все это савецкая игра на публику, а в НАТО просто неумение организовать работу своего ведомства. Интересно, а во сколько осударству обходится проживание министру в гостинице-имении?

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus