Польща направить свої найсучасніші САУ Краб на польско-російський кордон | MILITARY NAVIGATOR
da76abec3a9d34f751c5adb28305481b

Польща направить свої найсучасніші САУ Краб на польско-російський кордон

Польща (член НАТО з 1999 року) прийняла таке рішення, вивчивши досвід російсько-української війни на Донбасі
У найближчі дні польський уряд підпише контракт на поставку 96 самохідних гаубиць Krab. Угода на суму один мільярд євро буде одним з найбільших контрактів на придбання озброєння за останні роки. Про це повідомляє видання Dziennik Gazeta Prawna.

САУ Krab - 16 років проектування та будівництва: британська башта AS90 Braveheart з гарматою фірми BAE Systems, бортова електроніка та система зв'язку FONET від польської WB Electronics , на шасі південнокорейської самохідної гаубиці К9 Thunder.

Багато експертів вважають Krab однією з найкращих самохідних артилерійських установок (САУ) у світі. Гармати з далекобійністю у 40 кілометрів будуть розташовані на північному сході Польщі. Їх головним завданням буде захист так званого Сувальського коридору (також перешийка) - вузького відрізка території Польщі і Литви, що знаходиться між Калінінградською областю Росії (210 км кордону з РФ) та Білоруссю. 2456284-samobiezna-armatohaubica-krab До поставки для війська високоточних САУ Польщу підштовхнула російсько-українська війна в Донбасі. Основною зброєю цього конфлікту стала артилерія (в тому числі реактивна) і безпілотна авіація.

Крім самохідних гаубиць Krab, Польща планує придбати для війська нову систему залпового вогню Homar. HIMARS

РСЗВ Homar – польська відповідь на російські Іскандери,  вражає цілі на відстані 300 кілометрів 

Джерело: http://www.polradio.pl/

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus