Окупанти призначили перебіжчика керівником російської Нацгвардії Криму | MILITARY NAVIGATOR
1940

Окупанти призначили перебіжчика керівником російської Нацгвардії Криму

В анексованому Росією Криму начальником управління Федеральної служби військ національної гвардії призначили Гайдаржийського Степана. Такий указ 26 жовтня підписав російський президент Володимир Путін. До анексії українського півострова полковник Степан Гайдаржийський був заступником начальника Кримського територіального управління Внутрішніх військ МВС України.

Гайдаржийський перейшов на бік ворога у квітні 2014 року під час окупації Автономної Республіки Крим військовими формуваннями Російської Федерації. Він добровільно вступив до лав внутрішніх військ російського МВС.

 

1940

Відносно Гайдаржинського 1964 року народження в лютому 2016 року Військова прокуратура України відкрила кримінальне провадження, його підозрюють у державній зраді.

1985 року Гайдаржийський закінчив Сімферопольське вище військово-політичне училище. На колишній території ВНЗ тепер дислокуються з'єднання національної гвардії Росії.nacgvardiya_rf-e1477643244538

У лютому 2015 року Гайдаржийському присвоїли російське військове звання – генерал-майор внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ Російської Федерації.

71598_w_700

Цьому «бойовому» генералу, другу Аксьонова, мабуть, за великі заслуги при здачі Криму, вручили почесну грамоту від президента Росії Володимира Путіна.

За часів Януковича внутрішні війська України мали потужне формування у Криму. До нього входило п’ять частин і з’єднань: бригада у Сімферополі, полк у Севастополі, два окремі батальйони в Євпаторії та Гаспрі, база спецназу «Тигр» у селі Краснокам'янка.10920930_607515106045416_4314332552266462092_n

Практично з перших і до останніх днів Майдану кримські підрозділи внутрішніх військ вели бойові дії проти українців у Києві.

Під час окупації не зрадило Україну лише приблизно десяти відсотків офіцерів і прапорщиків на чолі з начальником управління Кримського територіального командування внутрішніх військ Миколою Балабаном.

Нагадаємо девіз внутрішніх військ: “Бути вірним військовій присязі — надійно захищати український народ!”

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

Джерело: http://ua.krymr.com/a/news/

Система Orphus
Inline
Inline