Офіцери з Чехії та Румунії адаптуватимуть оборонний сектор України до стандартів НАТО з боку Альянсу – Муженко | MILITARY NAVIGATOR
army-land-rover-vehicles

Офіцери з Чехії та Румунії адаптуватимуть оборонний сектор України до стандартів НАТО з боку Альянсу – Муженко

Два офіцери – представники ЗС Чехії та Румунії, - працюватимуть у команді глави представництва НАТО в Україні Олександра Винника над програмою адаптації українського оборонного сектора і сектора безпеки до стандартів Альянсу, повідомляє начгенштабу ЗС України Віктор Муженко.

"Обидва нових представники НАТО добре знайомі з "пострадянською" оборонною системою, мають досвід реформування в своїх країнах, тому очікуємо конструктивної співпраці", - написав В. Муженко на своїй сторінці в Facebook у п'ятницю вранці за підсумками зустрічі з О. Винником та офіцерами.hqdefault

Він запевнив, що зробить все необхідне, "щоб до 2020 року... оволодіти стандартами НАТО і досягти повної сумісності з силами Альянсу".

Як повідомлялося, комплексний пакет допомоги Україні від НАТО має бути реалізований до 2020 року.

"Рішучі дії наших партнерів допомогли розробити документ, що передбачає, що ми можемо отримати доступ до стількох пакетів допомоги, за стількома напрямами, скільки ми здатні імплементувати у вигляді практичних реформ, які ми маємо завершити, згідно з нашим Стратегічним оборонним бюлетенем, вже у 2020 році і повністю адаптувати оборонний сектор і сектор безпеки до стандартів НАТО", - заявив президент України Петро Порошенко під час спільного брифінгу з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо у Києві 11 липня 2016г.

П. Порошенко зазначив, що Україна - єдина країна, яка не є членом НАТО, але яка отримала такий пакет допомоги і мала можливість проводити окремі засідання комісії Україна-НАТО в рамках самітів в Уельсі в 2014 і Польщі в 2016 році.

Джерело: http://ua.interfax.com.ua/news/

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus