ОБГОРІЛИЙ ОСТОВ ТАНКА Й ДАЛІ СКЕРОВАНО В БІК ВОРОГА | MILITARY NAVIGATOR
Снимок31456789

ОБГОРІЛИЙ ОСТОВ ТАНКА Й ДАЛІ СКЕРОВАНО В БІК ВОРОГА

НА ПЕРЕДОВИХ ПОЗИЦІЯХ УВІЧНИЛИ ПОДВИГ ТАНКІСТІВ

Від цього пам’ятника до ворожих позицій — усього кілька сотень метрів. Потужна броньована машина. Вогневий щит Батьківщини. Тепер цей героїчний танк — пам’ятник. Перший пам’ятник на передових позиціях оборони, встановлений на честь воїнів Збройних Сил України, які віддали своє життя за свободу й незалежність нашої держави. 1 лютого 2015 року екіпаж у складі командира танка молодшого сержанта Олексія Осташевського, механіка-водія молодшого сержанта Василя Денисюка, навідника старшого солдата Костянтина Ткачука вийшов на рубіж, щоб зупинити озвірілих російських окупантів, які штурмували Дебальцеве.

Мужні танкісти 17-ї танкової бригади здійснили неможливе. Сили ворога, які значно переважали в кількості, було на деякий час зупинено. Це дало змогу врятувати чимало життів українських бійців, яким удалося відійти до другої лінії оборони. Однак наші воїни поклали своє життя на вівтар свободи України.

Із вдячністю бойові побратими встановили пам’ятний знак на місці загибелі цього екіпажу. Їх не злякали ні постійні ворожі обстріли, ні російські снайперські групи. Тут установлено пам’ятний камінь і піднято Державний прапор. А обгорілий остов танка й далі скеровано в бік ворога. Це мовчазне нагадування всім загарбникам про те, що українці боронитимуть свою державу від кремлівської орди до останнього подиху.

Тарас ГРЕНЬ

http://na.mil.gov.ua

Система Orphus