НОВИНИ «ЖИТТЯ ТРИВАЄ»: ВОЛОНТЕРИ СТВОРИЛИ БЛАГОДІЙНИЙ КАЛЕНДАР, ПРИСВЯЧЕНИЙ ВЕТЕРАНАМ АТО (ФОТО) | MILITARY NAVIGATOR
1482241026-4037-veterani-jittya-trivae

НОВИНИ "ЖИТТЯ ТРИВАЄ": ВОЛОНТЕРИ СТВОРИЛИ БЛАГОДІЙНИЙ КАЛЕНДАР, ПРИСВЯЧЕНИЙ ВЕТЕРАНАМ АТО (ФОТО)

Кошти від продажу календаря будуть спрямовані на придбання безпілотного апарату для 40-ї окремої артилерійської бригади

Волонтери міжнародного благодійного фонду "Повернись живими" випустили вже третій благодійний календар, присвятивши його в цьому році ветеранам АТО, повідомляє прес-служба організації.

Календар отримав назву "Ветерани. Життя триває…" і розповідає історії бійців 95-ї, 93-ї, 80-ї, 53-ї, 30-ї, 25-ї та 101-ї бригад, а також батальйону НГУ ім. генерала Кульчицького, 34-го батальйону "Батьківщина" та підрозділів "Правого сектору" – але вже у цивільному житті після закінчення служби.

"Портрет кожного з героїв календаря – це не просто історія людини, що пережила війну. Це історії перемог. Перемог у боях, перемог над обставинами і перемог над собою", – розповідають автори календаря.

Зазначається, що кошти від продажу календаря будуть спрямовані на придбання безпілотного апарату з можливістю тепловізійного спостереження для 40-ї окремої артилерійської бригади.

 

Волонтери нагадують, що продаж минулорічного календаря дав змогу придбати тепловізори для новосформованих підрозділів 14-ї та 59-ї бригад. Замовити календар можна за адресою calendar2017@savelife.in.ua, вказавши кількість календарів, вартістю 500 грн.

Джерело: http://www.5.ua/suspilstvo/

Система Orphus