ФУТБОЛ — ЯК РЕАБІЛІТАЦІЯ: ПІД КИЄВОМ СТАРТУВАЛА ЛІГА УЧАСНИКІВ АТО | MILITARY NAVIGATOR
????????????????????????????????????

ФУТБОЛ - ЯК РЕАБІЛІТАЦІЯ: ПІД КИЄВОМ СТАРТУВАЛА ЛІГА УЧАСНИКІВ АТО

У неділю, 4-го вересня, на стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбулося відкриття регулярного чемпіонату з футболу серед команд «Ліги Учасників АТО» на Кубок Героїв АТО осіннього сезону-2016 серед учасників АТО з міста Києва та Київської області.

Всеукраїнський турнір, в якому цього року бере участь рекордна кількість команд з усіх куточків країни – 48, проводиться за підтримки громадської спілки «Всеукраїнське Об'єднання учасников АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» та Федерації футболу України. Таким чином ФФУ реалізує соціальні ініціативи, спрямовані на психологічну реабілітацію військовослужбовців, які боронили цілісність України в зоні бойових дій на Сході нашої держави. ???????????????????????????????????? На відміну від професійних турнірів прапор тут піднімають щоразу перед грою. Та завжди згадують побратимів, які залишилися у степах Донбасу.

Футболісти Ліги учасників АТО не проводили тренувальних зборів. Є команди, які навіть жодного разу не грали разом до цього дня. Це і є головна умова участі у турнірі - гравець має бути ветераном війни на Сході. Адже Ліга учасників АТО - не зовсім спорт, кажуть організатори. Скоріше - це спортивна реабілітація.

Минулий сезон був першим. Тоді на усю країну назбиралося лише 10 команд колишніх атошників. Цього разу за перемогу у турнірі борються майже півсотні збірних. Спочатку вони гратимуть у шести регіональних лігах. А потім переможці - змагатимуться за кубок героїв АТО.

У «Лізі учасників АТО» серед військовослужбовців з міста Києва та Київської області, які вже сьогодні розпочали футбольні баталії на ірпінському стадіоні «Чемпіон», беруть участь 12 колективів: ФК «АКВІЛА» (СБУ), ФК «КИЇВСЬКИЙ АВАНГАРД» (ЗСУ, 101 ОБрО ГШ ЗСУ), ФК «СФІНКС» (ЗСУ, В/Ч А 0136), ФК «Збройні Сили України» (МОУ, ЗСУ), ФК «УКРАЇНЦІ РАЗОМ» (Волонтери і Учасники АТО, м. Київ), ФК «SB-team» (СБУ), ФК «27 БРИГАДА НГУ» (НГУ), ФК «Ірпінь» (Волонтери і Учасники АТО, Ірпінський р-н), ФК «МЕРИДІАН» (ЗСУ, В/Ч А-0799), ФК «ЛЕГЕНДА» (ЗСУ, 70-й вузол зв’язку ГШ ЗСУ), ФК «Окремий полк Президента України» (ЗСУ), ФК «ДПСУ» (Державна Прикордонна Служба України). ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? Загалом, змагання з футболу серед команд учасників АТО триватимуть з 4 вересня по 20 листопада і проходитимуть у шістьох регіональних Лігах («Захід», «Схід», «Північ», «Південь», «Центр», «Київ»).

З 20 листопада переможці регіональних Ліг позмагаються за Кубок Героїв АТО на полях НТБ «Динамо» (Київ) у Кончі-Заспі, а 4 грудня у столичному Будинку Офіцерів відбудеться урочиста церемонія нагородження та вручення переможцям головного призу турніру.

Згодом команда-переможець «Ліги Учасників АТО» матиме можливість помірятися силами на футбольному полі із колишніми зірками вітчизняного спорту №1 – національною збірною ветеранів України.

Джерело: http://www.ffu.org.ua/ukr/fans/globus/15536http://www.5.ua/suspilstvo/

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus