Новий український бойовий модуль «Тайпан» на азербайджансько-канадському броньовику | MILITARY NAVIGATOR
1475065049-8422

Новий український бойовий модуль «Тайпан» на азербайджансько-канадському броньовику

Україна представила на міжнародній виставці озброєнь ADEX-2016 в Азербайджані новий бойовий модуль «Тайпан» ( рід надзвичайно отруйних змій) виробництва ДП «СпецТехноЕкспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром».

Про це повідомляє прес-служба концерну.

"Бойовий модуль українського виробництва встановлено на бронеавтомобіль компанії "AZCAN", що є спільним проектом Азербайджану та Канади. Унікальність бойового модуля "Тайпан" полягає у встановленій системі безлюфтових планетарних редукторів та вентильних двигунів, що забезпечують точне наведення на ціль на надмалих та високих швидкостях обертання модуля", - йдеться в повідомленні.taipan

 

Спільне азербайджансько-канадське підприємство у сфері безпеки AZCAN 
презентувало флагманський бронетранспортер AZCAN поряд з новою лінійкою своєї продукції, 
спеціально розробленої для виробництва в Азербайджані і подальшої поставки за кордон

 

Зазначається, що "Тайпан" здійснює автоматичне наведення гармати на обрані цілі, утримує озброєння в заданому положенні незалежно від зміни положення корпусу бойового автомобіля під час руху, здійснює автоматичний супровід цілі. На модуль також встановлена система автоматичної видачі команд наведення з урахуванням метеоумов, типу снарядів, виду озброєння, кутової швидкості і дальності цілі. Система прицілювання може налаштовуватися як відповідно до лінії стволу, так і до лінії горизонту.

Наразі "Тайпан" обладнано скорострільним двоствольним кулеметом калібру 23 мм, ефективна дальність стрільби якого сягає 1,8 км. Інші модифікації бойового модуля можуть бути обладнані кулеметом калібру 7,62 мм або 12,7 мм, а також 30 мм гранатометом з окремим вертикальним приводом.

 

Дистанційне керування бойовим модулем здійснюється на відстані до 500 м, час автономної роботи становить 3 год. Мінімальна вага бойового модуля – 350 кг.

"Разом з нашими українськими партнерами ми в дуже короткі терміни створили бойовий модуль, технічні особливості якого повинні зацікавити українських виробників бронетехніки. Тим паче, що вся електроніка та програмне забезпечення розроблено та створено українськими фахівцями. На міжнародних ринках даний бойовий модуль складе конкуренцію в тому числі західним компаніям, що ми вже спостерігаємо в ході першого дня виставки "ADEX-2016", – зазначив директор "СпецТехноЕкспорту" Павло Барбул.
Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus