Новейшие бронекатера «Гюрза-М» пока не принимают в состав ВМСУ из-за недоработок | MILITARY NAVIGATOR
picturepicture_40232807153343_92253

Новейшие бронекатера «Гюрза-М» пока не принимают в состав ВМСУ из-за недоработок

Два новейших бронекатера «Гюрза-М», которые почти 8 месяцев проходят испытания на одесском судоремонтном заводе, получат названия, но не будут приняты в состав флота в День ВМСУ, сообщают источники «Думской».

Катера уже сегодня стояли на 19 причале морского вокзала, но таблички с их названиями закрыты куском материи. По нашим данным, бронекатер U-174 будет называться «Бердянск», а U-175 — «Аккерман».

К сожалению, в ходе испытаний и стрельб были выявлены многочисленные недоработки в конструкции бронекатеров, поэтому флот не может принять их в эксплуатацию в таком виде. Сейчас испытания приостановлены для устранения просчетов.

Напомним, еще четыре бронекатера проекта 58155 для Военно-морских сил Украины торжественно заложили на столичном заводе «Ленинская кузница» в апреле этого года.

Официально именные названия кораблям присвоят в День ВМСУ, 30 июля, при участии Президента Украины.

 • Oleg Ivanchenko

  На сьогодні столичний завод «Ленінська кузня» це не завод а така собі шарашка, де приватні арендарі арендують цехи та клепають там катери! Щодо угробити завод-Петя постарався, а тепер роблять шабашники наспіх та криворуко! Все ручний труд, "на глазок"! Звідси й недоробки!

  • Olaf Andvarafors

   Ну так! Пєтя ж під себе банкротив завод із наміром викупити за копійки! Викупив. Та ж він не сподівався, що саме йому прийдеться воювати із нашими "братьямі-славянамі"! От і нарвався на свої ж рагулі!

 • Olaf Andvarafors

  Ну так... зараз на всьому екс-Союзі так! Он, наші "заклятиє братья" ще з 90-х років розробляють нову протиракетну систему, "Полімєнт-Рєдут" називається,.. вже навіть встигли років зо три тому розтрубити на увесь світ, що у них є така система, яка зводить до нуля практично всі американські ейр-форси і ракетні системи! Що вона найоригінальніша і найнадійніша у світі... Аж ось виявляється, що через майже 20 років розробки ці ракети валяться на третій секунді польоту (http://vpk.name/news/159645_U_AlmazAnteya_valyatsya_raketyi.html)! І це у Росії, яка всі ці виробництва не робила з нуля! То що вже казати про кузню, яка до того ж - Ленінська?! :-)

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus