Незважаючи на збільшення виробничих можливостей випуску бронетехніки, ЗСУ зменшить її закупівлю | MILITARY NAVIGATOR
parad-ko-dnyu-nezavisimosti_673288122

Незважаючи на збільшення виробничих можливостей випуску бронетехніки, ЗСУ зменшить її закупівлю

ДП “Київський бронетанковий завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, змонтував абсолютно новий цех для виробництва корпусів для БТР-3. Для цього підприємство організувало сучасне складально-зварювальне виробництво.

Завдяки налагодженню нового етапу виробництва, ДП “Київський бронетанковий завод” отримав можливість принципово, в рази, наростити виробництво, скоротити витрати та закласти новий технологічний потенціал підприємства. Це є ще одним важливим кроком у розвитку українського виробництва бронетанкової техніки.

Зазначимо, що у квітні цього року “Київський бронетанковий завод” передав Національній гвардії України бронетранспортери БТР-3Е1. Ці бронемашини оснащені чотиритактним 6-ти циліндровим дизельним двигуном Deutz BF6M1015CP і автоматичною трансмісією Allison типу 3200SP.38264

Нагадаємо, що ДП “НТК “Завод точної механіки”, який входить до складу ДК “Укроборонпром”, на початку грудня достроково виконав державне оборонне замовлення та поставив останню партію гармат до військових частин.

Варто нагадати, що кількість виготовленої техніки та озброєння залежить від обсягів держоборонзамовлення та його фінансування.

Закупівля озброєнь в 2017 році буде фінансуватися слабше, ніж у 2016-му. Гортаючи бюджет-2016, бачимо, що на цей рік кошторис Міноборони передбачав на розвиток озброєння та військової техніки 11,5 млрд. грн., а у новому році на озброєння витрачатимемо вдвічі менше, ніж у цьому. На розвиток озброєння та військової техніки ЗСУ в 2017 році бюджет передбачає 6,3 млрд. грн.

Хоча, як визнавав начальник Генштабу Віктор Муженко, і зараз-то, з огляду на обсяги виділених коштів, армії доводиться головним чином ремонтувати й модернізувати наявну техніку, а не закуповувати нову, сучасну.

Це до наступних питань, чому ми нові озброєння українського виробництва бачимо на виставках, а не на фронті, а ДП “Київський бронетанковий завод” буде  далі виконувати тайський контракт.
http://www.milnavigator.com/sumnij-proekt-vijskovogo-byudzhetu-na-2017-rik/

 

 

Джерело: http://ukroboronprom.com.ua/uk/media/

 

Система Orphus