Навчання йдуть повним ходом, виконано близько 50% поставлених завдань, збивають «крилаті ракети» | MILITARY NAVIGATOR
738288_1_w_1000

Навчання йдуть повним ходом, виконано близько 50% поставлених завдань, збивають "крилаті ракети"

Біля окупованого Криму українські військові відпрацьовують пуски керованих ракет по повітряних цілях, які імітують політ "крилатої ракети".

Про це повідомляє прес-центр командування Повітряних сил ЗСУ в Facebook.

"1 грудня в Херсонській області почалася практична фаза випробувань зенітних керованих ракет середньої дальності. Загальне керівництво випробуваннями здійснює командувач Повітряних Сил генерал-полковник Сергій Дроздов. Також, за ходом випробуваннями спостерігає начальник Генерального штабу Віктор Муженко. В рамках проведення випробувань бойові розрахунки підрозділів зенітних ракетних військ відпрацьовують практичні завдання з бойовими (і імітованими) пусками зенітних керованих ракет по повітряних цілях - безпілотним літальним апаратам типу ВР-3 "Рейс". Вони імітують політ "крилатої ракети". Повітряні стрільби проходять виключно в повітряному просторі України. Над відкритим морем, зі строгим дотриманням усіх норм міжнародного права", - сказано в повідомленні.738288_1_w_1000 738288_4_w_1000 738288_2_w_1000 738288_5_w_1000

Навчальні ракетні стрільби йдуть повним ходом, виконано близько 50% поставлених завдань. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив начальник прес-центру повітряного командування "Південь" Володимир Крижановський.

"План, який було попередньо складено, який нібито включав частину повітряного простору над Кримом, це не зовсім так, бо найближча точка, де могла пройти українська ракета, була не менш ніж за 100-130 км від повітряного простору Криму. Наскільки я знаю, ніяких змін у план проведення цих навчань не було внесено. Все відбувається за планом, навчання йдуть повним ходом, виконано близько 50% поставлених завдань. Ніяких проблем немає, і немає підстав пред'являти претензії Україні", - розповів Крижановський.

Сьогодні на півдні України тривають військові навчання, під час яких відбуваються випробувальні пуски керованих ракет середньої дальності.

Про це повідомив Секретар РНБО після закінчення випробувань, передає прес-служба РНБО.

За його словами, ракети підтвердили свої бойові характеристики і влучили точно у ціль. "Ракетні комплекси, які випробували, можуть надійно вражати як повітряні, так і надводні цілі", - наголосив Секретар РНБО, підкресливши, що навчання і ракетні пуски відбулися відповідно до затвердженої програми. "Тобто, в точно запланований час і в точно запланованому місці", - додав він.
 

"Протягом багатьох років російська агентура та продажні керівники Міністерств оборони свідомо знищували систему протиповітряної оборони України", - сказав він, пояснивши, що "саме тому ці випробування були дуже важливими, - тому що це дуже серйозний крок до відновлення протиповітряного захисту нашої країни".

ракета испытанияракета испытанияракета испытания

Джерело: http://gazeta.ua/articles/krym/,http://ua.112.ua/golovni-novyni/http://ua.censor.net.ua/

Система Orphus
Inline
Inline