НАТОвський літак «АВАКС» спостерігає за українсько-російським ракетним протистоянням | MILITARY NAVIGATOR
163618

НАТОвський літак "АВАКС" спостерігає за українсько-російським ракетним протистоянням

Літак дальнього радіолокаційного виявлення підлетів до зони українських ракетних стрільб поруч з Кримом.

Літак НАТО Е-3А "АВАКС" у четвер, 1 грудня, здійснював спостереження за ситуацією в анексованому Криму на тлі проведених Україною ракетних стрільб на захід від півострова та погроз ракетного удару з боку окупаційних російських військ, повідомляється на західних сайтах, що відстежують пересування військової авіації.1482304_-_main

Літак дальнього радіолокаційного виявлення і авіаційного наведення з бортовим номером LX-N90444 і позивним NATO07, що вилетів з бази Гайленкірхен в Німеччині, під час проведення навчаннь знаходився в повітряному просторі Румунії поблизу Чорного моря. "АВАКС" вів розвідку, спостерігаючи за можливими діями.maxresdefault

Дана реакція НАТО стала наслідком попередніх заяв та подій в регіоні:

- 25 листопада Міноборони РФ вручило українському аташе ноту протестуу зв'язку з планами Збройних сил України провести ракетні стрільби поруч з Кримом.

- Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив,Україна не планує проводити випробування ракет в Керченській протоці, по якому проходить кордон між Україною і Росією.

- 30 листопада Міністерство закордонних справ України підтвердило інформацію про погрози Кремля застосувати силу у разі проведення Збройними силами України ракетних навчань біля Криму.

-У зв'язку з погрозами Україна має намір звернутися до світової спільноти.

-Був опублікований текст загроз російського Міноборони у зв'язку з навчаннями ЗСУ біля Криму.

- Командування Повітряних Сил ЗСУ зменшило розміри небезпечної зони виконання пусків в північно-західній частині акваторії Чорного моря.
Джерело: http://dt.ua/UKRAINE/

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus