НАТО створює нову багатонаціональну бригаду у колишній країні соцтабору | MILITARY NAVIGATOR
630_360_1474898360-2425-foto-nato

НАТО створює нову багатонаціональну бригаду у колишній країні соцтабору

Багатонаціональна бригада НАТО буде створена на базі Другої бригади піхоти, розквартированої в румунському місті Крайова (адміністративний центр повіту Долж).

Про це за підсумками Вищої Ради оборони повідомив Президент Румунії Клаус Йоханніс, інформує власний кореспондент агентства.630_360_1466490628-1352

"На попередньому засіданні Ради оборони була створена робоча група З імплементації рішень липневого Варшавського саміту НАТО 2016 року. Були зроблені істотні кроки з практичної реалізації цього завдання. Міністерством оборони було прийнято рішення про створення багатонаціональної бригади НАТО на базі другої бригади піхоти в місті Крайова", - зазначив Йоханніс.

Румунський президент підкреслив також, що на даний час знаходяться на завершальній стадії переговори з керівництвом держав, які візьмуть участь у створенні бригади Альянсу.

Як повідомлялося, про створення багатонаціональної бригади НАТО на території Румунії було прийнято рішення на Варшавському саміті Альянсу, який пройшов на початку липня цього року.

Джерело: http://www.ukrinform.ua/rubric-abroad/

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus