НАТО планомірно розгортає додаткові підрозділи у східному напрямку | MILITARY NAVIGATOR
1477628354

НАТО планомірно розгортає додаткові підрозділи у східному напрямку

До Польщі з Німеччини перекинуть батальйон сухопутних військ США.

Про це повідомив міністр оборони США Ештон Картер за підсумками першого дня переговорів з коллегами по НАТО.0325DE89-3D9F-43CD-A113-29C815095C6B_mw1024_mh1024_s

За його словами, у Польщу направлять батальйон сухопутних військ із 900 військовослужбовців. Про це домовилися члени НАТО.

"Наш батальйон прибуде у Польщу у квітні наступного року і буде розміщений в місті Ожиш на північному сході країни", - повідомив Картер.

Такий захід планують для стримування загрози з боку Москви на східних кордонах альянсу. Цей підрозділ також будуть укріплювати військовими (по одній роті) з Румунії та Великої Британії.

Окрім того, у лютому з Колорадо до Європи направлять додаткову бронетанкову бригаду.

Як повідомляли, на міністерській зустрічі НАТО домовилися про спільну присутність у східних країнах альянсу. Зокрема, Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив у середу, що шість країн висловили готовність взяти участь у посиленні присутності НАТО в чорноморському регіоні.

"Канада, Німеччина, Нідерланди, Польща, Туреччина і США заявили про свою готовність зробити внесок у нашу присутність у Чорноморському регіоні на землі, в морі та в повітрі", - заявив він у ході прес-конференції в Брюсселі за підсумками першого дня переговорів міністрів оборони Альянсу.
 
Як повідомлялося раніше, США збережуть військову присутність у Чорному морі, незважаючи на заяви Росії про те, що американський есмінець, який патрулює морський простір, підриває регіональну безпеку, начебто анексія Абхазії, Південної Осетії, Криму та підживлення Придністровської ПНР з боку Росії її не порушує.
uss-carney-ddg-64-pokidaet
Нагадаємо, що в понеділок 24 жовтня до акваторії Чорного моря увійшов оснащений системою ПРО "Іджіс" ескадрений міноносець ВМС США Carney.

 
Carney разом з есмінцями ВМС США "Росс", "Дональд Кук" і "Портер", також оснащеними системою ПРО "Іджіс", які розміщені на постійній основі в Європі, разом із наземними базами ПРО "Іджіс" у Польщі та Румунії є складовими частинами програми побудови європейської поетапної адаптивної системи протиракетної оборони.

 

Система Orphus
Inline
Inline