НАТО має намір сприяти НАЗК у розробці механізмів боротьби з корупцією в секторі оборони | MILITARY NAVIGATOR
кор

НАТО має намір сприяти НАЗК у розробці механізмів боротьби з корупцією в секторі оборони

Організація Північноатлантичного договору (НАТО) має намір сприяти Національному агентству з питань запобігання корупції (НАЗК) в розробці механізмів боротьби з корупцією, зокрема, в секторі оборони.

Про це повідомляє прес-служба агентства.гр

"У Національному агентстві з питань запобігання корупції обговорили можливі напрямки співпраці з главою Представництва НАТО в Україні, директором Офісу зв'язку НАТО в Україні Олександром Вінніковим і менеджером Програми з виховання доброчесності, представником Управління політичними справами і політикою безпеки штаб-квартири НАТО Бенедикт Борель. У ході зустрічі йшлося про співпрацю в антикорупційній сфері, а саме введення доброчесності та зниження корупційних ризиків в оборонному секторі", - йдеться в повідомленні.
 
"Для НАЗК буде надзвичайно важливою і цінною співпраця з експертами НАТО, зокрема в частині напрацювання механізмів для зниження рівня корупції в оборонному секторі", - зазначив член НАЗК Руслан Рябошапка.
У ході зустрічі йшлося про створення "дорожньої карти" та напрацювання для належної реалізації спільних завдань і заходів, розроблених у рамках Програми з виховання доброчесності. Бенедикт Борель висловила сподівання на плідну співпрацю в сфері зниження рівня корупції в Україні й запропонувала допомогу у вихованні доброчесності українських службовців.
 
Руслан Рябошапка наголосив на необхідності тренінгів для підвищення кваліфікації службовців НАЗК та уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції в органах влади. Олександр Вінніков, у свою чергу, висловив підтримку і готовність надати всебічну допомогу у впровадженні антикорупційних ініціатив. У рамках співпраці сторони домовилися залучати експертів НАТО для надання консультаційної підтримки НАЗК.

Програму НАТО/РЄАП з побудови цілісності, прозорості, підзвітності, впровадження доброчесності та зниження корупційних ризиків в оборонних установах розпочато в листопаді 2007 року за спільним погодженням країн-членів Ради євроатлантичного партнерства (РЄАП) на підтримку Плану дій Партнерства з розбудови оборонних інституцій.

Джерело:http://ua.censor.net.ua/n416104
Система Orphus