НАТО готується до істотного збільшення сухопутних військ на тлі зростаючої напруженості з Росією | MILITARY NAVIGATOR
size0

НАТО готується до істотного збільшення сухопутних військ на тлі зростаючої напруженості з Росією

НАТО готується до "найбільшого підкріплення" колективної оборони з часів закінчення "холодної війни" на тлі зростаючої напруженості з Росією. Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що сотні тисяч військовослужбовців буде поставлено у більш високий рівень готовності.
Командування НАТО також готує суттєві сухопутні сили для стримування зростаючої Російської агресії.bundeswehr

The Times повідомляє, що, хоча Столтенберг не дає точних цифр, сер Адам Томсон, колишній постійний представник Великобританії при НАТО, заявив, що він вважає, що метою є прискорити час розгортання до 300 000 військовослужбовців, за два місяці.

В даний час, розгортання військ цієї кількості може зайняти до 180 днів, повідомляє газета. Війська будуть "підкріпленням" для вже існуючих сил швидкого реагування НАТО, які можуть бути кинуті у зони воєнних дій протягом доби.

НАТО вже створила сухопутні 5000-ні сили швидкого реагування, з авіа та морською підтримкою та підрозділами спеціального призначення, які можуть бути мобілізовані протягом п'яти днів. Це ще не все. 28 держав-членів погодилися потроїти розмір даних сил реагування до 40 000 військовослужбовців.4b6f2b34e51819f319e90ccccdc3ec12

"Ми ... оцінюємо, те що ми називаємо силами підкріплення. Це велика кількість людей у Збройних Силах союзників по НАТО. Ми дивимося на те, яка кількість з них може бути готова в короткі терміни". Це питання обговорювалося на зустрічі міністрів оборони країн НАТО в минулому місяці, розкрив колишній прем'єр-міністр Норвегії .

"Я не впевнений, що всі розуміють, наскільки складно і як дорого це буде, але це є частиною цієї концепції, узгодженої у лютому цього року." - сказав Сер Адам Томсон, Великобританія колишній постійний представник в НАТО.

NATO Secretary-General StoltenbergГенеральний секретар НАТО Столтенберг заявив, що Альянс не хоче холодної війни з Росією.

Столтенберг заявив виданню The Times : "Ми побачили, що Росія значно активізувалась в різних галузях . Ми побачили, що  Росія більш завзятіше здійснює значну військову розбудову на протязі багатьох років; починаючи з 2000 року, в реальному вираженні, потроює витрати на оборону; створює нові сили і можливості; проводить численні навчання і використовує військову силу проти сусідів."

TU-160 Blackjacks
Російські Ту-160 "Блэкджеки" були перехоплені в минулому місяці по Європі літаками чотирьох країн НАТО

Він додав: "ми побачили, як Росія використовує пропаганду в Європі серед союзників по НАТО, і саме це причина, чому НАТО реагує. Ми відповідаємо найбільшиме посиленням нашої колективної оборони з моменту закінчення холодної війни".

Генеральний секретар заявив, що НАТО і Росія сподіваються провести зустріч у рамках механізму Ради Росія-НАТО протягом найближчих тижнів. Він буде третім в цьому році.

Джерело: http://www.ibtimes.co.uk/nato-prepares-increase-ground-force-substantially-amid-growing-tensions-russia-1590155

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus