Нацгвардія отримала ще 14 автомобілів Great Wall | MILITARY NAVIGATOR
AcademeG_Test-drajv_Great_Wall_Wingle_5 (2)

Нацгвардія отримала ще 14 автомобілів Great Wall

Національна гвардія України отримала 14 спеціалізованих вантажопасажирських повнопривідних автомобілів Great Wall Wingle 5 для перевезення особового складу і вантажів, згідно договору від липня цього року на загальну суму 7 966 тис. грн. з ПДВ.
Відзначимо, що автомобілі Great Wall WINGLE 5 протягом року випробовували контрольним пробігом (20 тис. км та 60 тис. км) в реальних бойових умовах та умовах бездоріжжя в зоні АТО, де військовими було високо оцінено тактико-технічні та експлуатаційні характеристики автомобіля, його надійність і зручність, ступінь виконання військових завдань.

Great Wall Wingle 5 оснащений турбодизелем GW4D20, розробленим Great Wall Motors спільно з німецькою компанією Bosch із використанням системи упорскування палива Common Rail, об’ємом 2,0 л, який видає 143 к.с. і максимальний крутний момент 305 Нm при 1800-2800 об/хв.

Автомобіль з колісною формулою 4Х4 має рамний посилений кузов вантажопідйомністю до 1 тонни і пасажиромісткістю — 5 чол., кліренс — 20 см.

Додатково автомобілі були укомплектовані герметичним КУНГом зі скловолокна підвищеної міцності.

Раніше Національна гвардія закупила декілька десятків позашляховиків Great Wall Н3.great-wall-hover-h3-1Джерело: http://www.autoconsulting.ua/

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus