На облаштування кордону з Росією не вистачає грошей (відео) | MILITARY NAVIGATOR
Sny-mok-e-krana-2016-08-17-v-20.50.19-2

На облаштування кордону з Росією не вистачає грошей (відео)

На облаштування кордону з Росією не вистачає засобів. За останні півтора року з бюджету виділили в три з половиною рази менше від запланованого.image-614f3b772

Проект щодо інженерного захисту кордону розрахований на три роки, до 2018-го, загальна вартість – близько чотирьох мільярдів гривень. Про це повідомив представник Державної прикордонної служби Олег Слободян.

 

За цей час на всій ділянці кордону, за винятком непідконтрольних територій, повинні побудувати протитанкові рови, контрольно-слідові смуги і загороджувальну огорожу. Також встановити вежі з камерами спостереження.

На сьогодні прикордонна служба рапортує про завершення 12% від запланованого обсягу робіт, чекають виділення необхідних для завершення будівництва коштів.

Згідно з опублікованою інфографікою, в Харківській області облаштовано 47% кордону з Росією, в Чернігівській - 46%. Зокрема, встановлено 72,5 км металевого паркану, 6 спостережних вишок, облаштовано 229 км протитанкових ровів і 109 км рокадних доріг.
 
При цьому в Держприкордонслужбі зазначають, що облаштування кордону з Росією профінансовано в поточному році лише на 5%.

граница

Також читайте: Норвегія почала будувати паркан на кордоні з Росією

граница

граница

 

Джерело: http://ukr.segodnya.ua/ukraine/http://ua.censor.net.ua/n406141

 

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus