Міністр оборони підписав наказ, яким збільшено розмір надбавки за виконання бойових завдань | MILITARY NAVIGATOR
ump-mou_580x250

Міністр оборони підписав наказ, яким збільшено розмір надбавки за виконання бойових завдань

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак підписав наказ, яким збільшено виплати військовослужбовцям, які проходять службу в районі проведення АТО.

Відповідне завдання було поставлено Президентом України — Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України. Відповідно до наказу, доплата особовому складу, який виконує завдання на першій лінії оборони, збільшена до 10 тисяч гривень на місяць, на другій лінії — до 4,5 тисяч гривень.

Ці виплати військовослужбовці отримуватимуть, починаючи з вересня цього року (за минулий місяць). Раніше вже повідомлялось про підвищення розміру надбавки за виконання бойових завдань з 1 серпня.

Зазначена надбавка встановлюється згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 20.01.2016 № 18, наразі наказом Міністра оборони України від 10.02.2016 № 67 (із змінами), розмір надбавки для військовослужбовців ЗСУ був визначений у 7500 та 3500 гривень відповідно.

Крім того, рішенням Міністра оборони України на 15-20 % підвищено грошове утримання рядового, сержантського та старшинського складу Високомобільних десантних військ і морської піхоти.
http://www.ukrmilitary.com

Система Orphus