Ми побудували реально унікальний безпілотник, здатний літати кілька годин на сотні кілометрів і брати на борт десятки кілограмів вантажу, — волонтер Касьянов. ФОТОрепортаж | MILITARY NAVIGATOR
бпла 2

Ми побудували реально унікальний безпілотник, здатний літати кілька годин на сотні кілометрів і брати на борт десятки кілограмів вантажу, - волонтер Касьянов. ФОТОрепортаж

В Україні розроблений новий багатофункціональний безпілотник, який можна використовувати як у військових, так і цивільних цілях.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав волонтер Юрій Касьянов.
 
"Ми побудували реально унікальний безпілотник. Цей великий коптер може літати кілька годин, покривати відстань у сотні кілометрів, і брати на борт десятки кілограмів вантажу. Без жартів і хвастощів - ця фантастична штука дійсно розроблена і зроблена в Україні.
 
Сьогодні весь день провели в полі. Контрольні тестові випробування підтвердили правильність інженерних розрахунків, і заявлені тактико-технічні характеристики. Попереду ще багато роботи, але ми на правильному шляху", - написав він.
беспилотник

Касьянов зазначив, що апарат може використовуватися у військових цілях як носій різної зброї - керованих і некерованих ракет, дистанційно керованих кулеметних вогневих точок, радіолокаційних станцій, систем радіоелектронної боротьби, для розмінування місцевості, для доставки боєкомплекту, ретрансляції сигналів, у перспективі - для евакуації поранених і перекидання бійців сил спеціальних операцій.
беспилотник

"Цивільне застосування теж дуже різноманітне - сільське господарство, пожежна служба (для гасіння висотних пожеж, наприклад), патрулювання, доставка медикаментів у важкодоступні місця, доставка посилок, вантажів, висотні монтажні роботи...", - повідомив він і додав, цей проект, на відміну від інших безпілотних розробок, реалізується на кошти українського мецената.

беспилотник

беспилотник

 

бпла 2Фото: Касьянов / Facebook

Джерело:http://ua.censor.net.ua/p416137
Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus