КрАЗ провел расширенное совещание с представителями силовых структур | MILITARY NAVIGATOR
QXSVstCt4HE

КрАЗ провел расширенное совещание с представителями силовых структур

10 березня за ініціатівою ПАТ «АвтоКрАЗ» на підприємстві Було проведено тристороння Розширення Нараду за участю представителей силових структур України и Компанії Streit Group. В ході Наради состоялся обмін інформацією относительно поточної ЕКСПЛУАТАЦІЇ автомобілів КрАЗ, проведено аналіз зауваження относительно постачання попередня ПЕРІОДУ и планування майбутнього ПЕРІОДУ поставок.

В рамках Наради представник Национальной Гвардії, Прикордонними войск и Міністерства оборони України провели детальний огляд всієї лінійкі техніки, что поставляється сегодня КрАЗом силових структур. По ходу Огляду військові на конкретних прикладах вісловлювалі свои Предложения та рекомендації фахівцям КрАЗу, Які, в свою Черга у відповідь, демонструвалі Вже проведень комплекс робіт з удосконалення конструкції ціх машин. Гості Із задоволений відзначілі Вже Виконання виробник ряд конструктивних Доопрацювання, подякували за оперативніше реагування та дієву допомогу фахівцямі автозаводу по кожному конкретному випадка, что вінікає в ході ЕКСПЛУАТАЦІЇ техніки. Зокрема, начальник відділу бронетехнікі Национальной Гвардії України Олексій Кравцов відзначів ефективність сьогоднішньої РОБОЧОЇ зустрічі, підкреслівші: «Такої техніки у нас Ніколи в ЕКСПЛУАТАЦІЇ НЕ Було. Очевидно, что в ході использование бронемашин вінікло БАГАТО харчування, зауваження та пропозіцій до виробника з Доопрацювання їх конструкції. На прікладі останніх зразків, представлених сегодня до ОГЛЯД, добро видно, что ряд вопросам КрАЗ Вже зняв - и по Дзеркаль далекого увазі, и переднім буксирного прилаштувати, и БАГАТО других. Мі упевнена, что процес модернізації идет. Та если брати в цілому машини віконують свои основні Функції - захист життя людей. З досвіду ЕКСПЛУАТАЦІЇ скажу, что бронеавтомобілі врятували БАГАТО наших хлопців на передовій.

Сьогодні потреба Нацгвардії в такій техніці ставити прежде 200 одиниця. У Сейчас годину у нас їх набагато менше. У поточному году ми Плануємо продовжіті закупівлі в КрАЗу, но про точну Кількість, якові дозволити нам купити держава, поки Говорити рано, оскількі зараз є Тільки кошторис ».

Керівництво КрАЗу Вислова подяку за добрі налагодженості зворотнього зв'язок з експлуатаційнікамі, своєчасні Критичні та віважені зауваження, что допомагають вести постійну роботу з Поліпшення конструкції и якості новой для КрАЗу продукції, что поставляється для ЗС Міністерства оборони, Национальной Гвардії та Прикордонними войск України.

На підприємстві такоже зазначилися, что робота з адаптації армійськіх машин КрАЗ до умів ведення Бойовий Дій в зоне АТО ведеться активно, но Це дуже важкий процес, оскількі будь-який вид ВІЙСЬКОВОЇ техніки «ув'язнень» під певні Завдання, І, віходячі з них, візначаються ее технічні вимоги. Зокрема, КрАЗ-Спартан и КрАЗ-Кугуар спочатку прізначаліся для патрулювання небезпечних районів, доставки та захисту екіпажу від легкого Стрілецького Озброєння, підріву на фугасі и на підставі ціх Завдання Підприємству були пропісані ТУ Замовник. Всі вісунуті по ТУ Завдання бронемашини віконувалі в ПОВНЕ обсязі. Проти надалі, в условиях, характерних для зони АТО, бронеавтомобілі стали машинами ближньому бою, легкими бронетранспортерами и сегодня Використовують в условиях бездоріжжя, у зв'язку з чим змінівся характер навантаженості. Зміна Завдання машин спричинили Строкову їх адаптацію під Нові Завдання. З ЦІМ ПОГОДИЛИСЯ и військові.

Хоча програмою и не булу передбача Демонстрація можливости армійськіх автомобілів КрАЗ на полігоні підприємства, но, ВРАХОВУЮЧИ Прохання керівніків силових структур ПОДИВИТИСЬ КрАЗ в дії и особисто протестуваті машини, такий огляд состоялся. Військові були вражені, з Якою легкістю КрАЗ, в тому чіслі и з масивною бронею на спіні, долаються Перешкода полігону. Напрікінці заїздів, що не стрімуючі емоцій, досвідчені військові аплодувалі рядового армії - автомобілям КрАЗ.

За підсумкамі розшіреної Наради КрАЗ продовжіть роботи з адаптації новой бронетехнікі до умів українського прайси, Доопрацювання конструкції з урахуванням зауваження українських Військових. Такоже заплановано навчання водіїв та механіків ЕКСПЛУАТАЦІЇ, обслуговуванню та ремонту автомобілів КрАЗ на базі навчального центру автозаводу.

OPyZwDnx8ZYQXSVstCt4HED6ETlGzDPZQ

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus