Коли ж військові отримають українське озброєння далекої дії (ВІДЕО)? | MILITARY NAVIGATOR
image

Коли ж військові отримають українське озброєння далекої дії (ВІДЕО)?

Вже другий рік Україна знаходиться в стані фактичної війни, незважаючи на формальну назву подій, що відбуваються на сході держави - антитерористична операція. Саме останні 2 роки продемонстрували, що країна не тільки має потребу в новому сучасному озброєнні, але і здатна його виробляти.
 
Разом з тим політика низки державних структур свідчить не тільки про небажання стимулювати виробництво найновішого озброєння для української армії, але створює враження цільового знищення діяльності провідних оборонних підприємств – Конструкторське бюро «Південне» та Павлоградський хімічний завод.58d633e9e9a5dba9cc5718d08bebb132
 
ЩОБ НЕ ГРИМНУВ «ГРІМ»?
 
У 2015 році КБ «Південне» вийшло на показник високої прибутковості - 3,5 млрд грн., Павлоградський хімзавод – 98 млн грн. Разом з тим обидва підприємства відчувають сильний пресинг з боку куруючої державної структури – Національного космічного агентства і вже екс-керівника агентства - Любомира Сабодаша.
 
Кримінальні справи за підозрами про розкрадання, звільнення з посад провідних менеджерів – неповний список інструментів тиску на провідні підприємства космічно-оборонної сфери. Примітно, але «крутити руки» почали після того, як на фінішну пряму вийшов проект «Грім» - унікальної розробки оборонної промисловості України.
 
«Грім» - це мобільна пускова установка з двома ракетами типу «земля-земля». Дальність стрільби – 280 км. з можливістю збільшення дальності до 500 км. Боєзараяду достатньо для знищення цілей на площі 10 тис. кв. км.
 
На сьогоднішній день на озброєнні української армії залишаються застарілі системи «Точка - У». З урахуванням того, що дана система є російською розробкою, це встановлює сервісну залежність українського озброєння від сусідньої держави.
 
«Вони («Грім», - ред.) дозволять армії не воювати на передовій, як це робиться зараз, коли люди гинуть з автоматами й багнетами в руках, а упереджувати напад будь-якого агресора, який зазіхнув би на нашу країну, її ресурси та територію», - зазначає генеральний директор ДП «НВО «ПХЗ» - Головний конструктор РДТП, доктор технічних наук Леонід Шиман.
 
Розробка проекту триває вже 3-й рік для іноземного замовника, завершення його першої черги заплановано на осінь. Після сертифікації всі права власності залишаються в Україні.
 
Завдання держави – це підтримка цього проекту та створення умов для запуску ракети в серійне виробництво і постановки на бойове чергування.
 
«Не використовуючи державне фінансування, при фінансуванні приблизно в мільярд гривень – створені виробничі промислові потужності, відновлені лабораторії, отриманий досвід, проведені випробування і ми вийшли на виготовлення дослідного зразка, який можна випробовувати вже в цьому році...
 
Для розробки дослідного зразка кошти з бюджету ні на ПХЗ, ні на КБЮ не залучалися. Потрібні гроші для подальшої підготовки серійного виробництва цих систем», - додає Леонід Шиман.
 
Випробування дослідного зразка системи «Грім» повинні були пройти ще попередньої зими, але через тяганину, яку з вересня минулого року «організувало» Національне космічне агентство України, не погоджуючи спецдокументи на введення в експлуатацію спеціальних будівель і споруд, тест-драйв перенесено на осінь цього року.
 
Без документів будь-які роботи по створенню спецоб'єктів і на роботи зі зразком з боку Павлоградського хімічного заводу є незаконними.
 
«У них є інструменти впливу на наше підприємство шляхом непідписання фінансового плану, а це значить, що ми незаконно використовуємо засоби; незатвердження проектної та кошторисної документації – відповідно ми незаконно будуємо, неузгодженість титулів будівництва – відповідно ми незаконно створюємо і не можемо здавати ці об'єкти в експлуатацію.
 
Ось таким чином, по таким дрібницям саботується робота», - підкреслив генеральний директор ДП «НВО «ПХЗ» - Головний конструктор РДТП, доктор технічних наук Леонід Шиман.    
Джерело: http://most-dnepr.info/news/
 • DmytroShevchenko

  10 тис. кв. км.??
  Там что ядерный боезаряд?
  Что за бездумное копирование? Весь остальной текст такого же уровня правдоподобности?

  • кацапопацак

   Вікіпедія пише, що: "Розрахункова площа ураження ракети (ОТРК Грім) — більше 10 000 м²".
   Тобто площі в 1 гектар - 100*100 м.

 • Sergiy Fakas

  А фотка Р-17 тут до чого? Ілюстрація доя абзацу з Точкою? Пцсля такої ілбстрації довіра до матеріалу падає до 0.

  • Anton Gradsky

   А тут її нема. Тут Точка чи Точка-У. Хочете Р17 Скад - лізьте в Гуголь. Воно удвічі більше, і тягач там набагато грубший. Не сплутаєш.

 • Xorr Gpa

  Со всех чиновников нужно спрашивать за темпы развития конкретных отраслей, программ и за конкретные результат осуществляемого ими "надзора". Оценщиком должна быть инстанция, на которую такой жук, как Любомир Сабодаш, не имеет "мажоритарного" влияния. Если он тормозит отрасль - спустить его безжалостно в унитаз, притом немедленно! Кто-то не дает его наказать? Тогда должен действовать высший орган страны - парламент, который должен иметь право принимать или отменять конституционным большинством любое решение, в т. ч. акты, подписанные министрами-мандаринами и президентом-императором. Пакостникам надо пакостить многократно!

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus