Китай задоволений співпрацею з «Мотор Січ» у проектуванні, розробці й виробництві авіаційних двигунів | MILITARY NAVIGATOR
motor_sich[1]_500x375

Китай задоволений співпрацею з "Мотор Січ" у проектуванні, розробці й виробництві авіаційних двигунів

Чжухай, 1 листопада /Сіньхуа/ -- Китайські авіапромислові підприємства мають намір поглибити співпрацю з українським підприємством "Мотор Січ". Про це повідомили кореспонденти агентства Сіньхуа, який відкрився у вівторок Чжухайському міжнародному авіакосмічному салоні-2016.

На авіасалоні присутні представники пекінської інвестиційної компанії "Тяньцзао" /Beijing Skyrizon Aviation Industry Investment/ та її дочірньої компанії з виробництва авіадвигунів в місті Чунцін /Південно-Західний Китай/, а також українського підприємства "Мотор Січ". Як повідомляється, компанія "Тяньцзао" і "Мотор Січ" у минулому році встановили відносини співпраці.

В кінці минулого року в Чунціні почалося будівництво китайсько-української виробничої бази, де будуть проектуватися, розроблятися і вироблятися різні моделі газотурбінних, гвинтовентиляторних і турбовентиляторних авіаційних двигунів.

7038

На думку фахівців, китайсько-українське співробітництво у сфері авіаційних двигунів носить взаємовигідний характер. З одного боку, підвищення рівня розробки і виробництва авіаційних двигунів має велике значення для забезпечення тривалого розвитку китайської авіаційної промисловості, а з іншого -- українське підприємство, використовуючи переваги китайського партнера і ринку, зможе постачати на світовий ринок більш якісну і конкурентоспроможну продукцію.

Джерело: СИНЬХУА Новости RUSSIAN.NEWS.CN  http://russian.news.cn/2016-11/01/c_135796624.htm

  • Одер

    "...має велике значення для забезпечення тривалого розвитку китайської авіаційної промисловості..."
    Як тільки налагодять у себе виробництво, вважайте, що Мотор Січі капець.

Система Orphus
Inline
Inline