Київський бронетанковий завод до кінця 2016 р. забезпечить постачання ЗСУ на держоборонзамовлення 40 нових БТР-3 | MILITARY NAVIGATOR
btr4

Київський бронетанковий завод до кінця 2016 р. забезпечить постачання ЗСУ на держоборонзамовлення 40 нових БТР-3

ДП "Київський бронетанковий завод" (КБТЗ), що входить до складу держконцерну "Укроборонпром", до кінця 2016 року забезпечить виробництво і постачання в армію в рамках держоборонзамовлення 40 одиниць нових БТР-3, повідомив журналістам у понеділок головний інженер заводу Михайло Логвиненко.

"Згідно з держоборонзамовленням, цього року ми повинні зробити і поставити в інтересах Міноборони 45 нових БТР-3. Перші 5 машин уже передані в армію в серпні", - сказав він.ocMBCe9f-3U

Як зазначив головний інженер, нова бронетехніка оснащена двигуном німецької DEUTZ потужністю 326 к. с., а також бойовим модулем "Штурм-БМ-3М".

Представник оборонного підприємства наголосив, що фінансування Міністерством оборони держоборонзамовлення на виробництво нової бронетехніки забезпечується ритмічно, згідно з договором.

Як зазначив М. Логвиненко, в 2016 році КБТЗ також забезпечив в інтересах ЗСУ відновлення і ремонт понад 50 одиниць важкої бронетехніки, зокрема Т-72, Т-64, а також БТР-3 і БТР-70.

Довідка:

В сучасних умовах дозволити собі купівлю нової бронетехніки можуть далеко не всі країни. Та й заможні держави вже давно не набувають партії з декількох сотень штук, обмежуючись замовленнями на 40-50-70 одиниць техніки. Тому і вимоги до виробника надзвичайно високі. Український БТР-3 входить в число тих моделей, у яких є покупці навіть у нинішніх непростих економічних реаліях.

Конструювання БТР-3 почалося ще в 2000 році. Перша машина створювалася не в ініціативному порядку, а для конкурсу, на якому проводився вибір бойової техніки для морської піхоти ОАЕ. У цьому процесі брали участь чотири великих оборонних концерни з ОАЕ, Німеччини, США й України.2_btr_3_ukraine-640x360

Це перший броньовик українського виробництва, в конструкції якого була використана диференційована броня: сталева захищає екіпаж від вражаючої дії куль, а кевларова підбивка призначена для гальмування і утримання осколків.

У недавньому минулому керівництво Київського заводу повідомляло, що з моменту початку виробництва і по цей час в конструкцію машини вже встигли внести майже 800 різноманітних змін, які виправляли виявлені під час експлуатації недоліки.

 

Джерело: http://ua.interfax.com.ua/news/general/

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus