Какую технику закупило Минобороны в рамках оборонного заказа 2015 | MILITARY NAVIGATOR
14241115129I8a_h

Какую технику закупило Минобороны в рамках оборонного заказа 2015

Міністерство оборони відзвітувало про виконання програми модернізації армії на 2015 рік. Як повідомила на брифінгу речник міністерства Вікторія Кушнір, згідно з оборонним замовленням у 2015 році вже закуплено 293 одиниці автомобільної техніки.

4 модернізованих літаки і гелікоптери, 5 безпілотників, 130 засобів інженерного озброєння і 3 радіолокаційні станції. Крім того, на озброєння взято 9 нових зразків військової техніки. До кінця року планується прийняти на озброєння ще 20 нових зразків.

Як повідомлялося, Державний концерн "Укроборонпром" виготовив і передав 3936 одиниць нової і модернізованої зброї і військової техніки за період з липня по липень 2014 2015.

У той же час спікер не уточнила яку саме техніку закуповує Міноборони. А останнім часом все частіше фіксуються спроби реалізувати силовикам техніку різних виробників. Зокрема, в Закарпатті в рамках антитерористичної операції силовики пересувалися на МАЗах, хоча ще рік тому стратегічно було прийнято рішення про закупівлю тільки Кразів.

Як вже повідомляв AUTO-Consulting, потреба армії тільки в армійських вантажівках оцінюється в 2000 одиниць - саме стільки техніки не вистачає армії для виконання регулярних завдань по забезпеченню безпеки країни. Однак таке замовлення поки так і не розміщене на вітчизняних заводах, і почалася широкомасштабна кампанія з дискредитації українських виробників.

autoconsulting.com.ua

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus