Інженери «Азова» представили нову бойову бронемашину БКМ | MILITARY NAVIGATOR
бкм

Інженери «Азова» представили нову бойову бронемашину БКМ

Інженерна група «Азов» завершила роботу над новою розробкою для армії – броньованою колісною машиною (БКМ) на базі БРДМ-2. Вона оснащена новітньою захисною конструкцією, здатною витримати обстріл крупнокаліберними бронебійними кулями.

Новину повідомляє прес-служба ІГ «Азов».

Як повідомляють члени інженерної групи, ними закінчені проведені всього за два з половиною місяці роботи по переобладнанню БРДМ-2 в нову броньовану машину, іменовану в БКМ (бойова колісна машина).

За основу для БКМ була взята модель БДРМ-2, яку значною мірою модифікували. Зокрема, в журналі  «Defense Express», черговий номер якого присвячений найближчій виставці «Зброя та безпека 2016», що має відбутися 11 жовтня, вказуються параметри розробки.3586685_original

«БКМ має повну бойову масу 8 тонн, місткість дев'ять чоловік, максимальну швидкість ходу по шосе 95 км / ч з запасом ходу до 500 км, швидкість на плаву 10 км / год. Вихід десанту і екіпажу здійснюється через задню апарель і бортові двері. Машина оснащується дизельним двигуном General Motors в 215 к.с., а замість трансмісії вперше в українській практиці застосовується гідростатичний привід з двома гідромоторами на мостах», - йдеться в описі до моделі.

Також зазначається, що протимінний захист одиниці техніки посилений спеціальною V-подібною формою днища. Проте справжньою гордістю конструкторів є інша розробка, якою комплектується БКМ – новітня конструкція рознесеного бронювання корпусу, що представляє собою своєрідні стільники. Зверху вони прикриваються спеціальними броньованими кришками. Це надає особливої міцності моделі.

«Стільники» заповнюються якимись «високоефективними модульними захисними елементами», заміна цих елементів в кожній «соті» може здійснюватися в польових умовах. Ця перевірена стендовими обстрілами конструкція бронювання забезпечує захист від бронебійною кулі Б-32 з СВД з дистанції 15 м», - йдеться в повідомленні.

БКМ може оснащуватися будь-якими бойовими модулями. На разі до моделі, яку збираються презентувати на вище згаданій виставці 11 жовтня, прикріплена модифікована башта БРДМ-2 з 14,5-мм і 7,62-мм кулеметами.

Найближчим часом планується приступити до заводських випробувань спорудженого таким чином прототипу БКМ, при цьому наголошується, що вже вибраний завод для серійної перебудови БРДМ-2 в БКМ. Сам прототип БКМ повинен бути публічно продемонстрований на оборонній виставці "Зброя та безпека-2016", що відкривається у Києві 11 жовтня 2016 року.

  • A_M

    як концепція - ок, а вигляд...

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus