Інформація про неякісну броню на «Дозор-Б» — провокаційний фейк, — Пашинський. ВІДЕО | MILITARY NAVIGATOR
доз-6

Інформація про неякісну броню на "Дозор-Б" - провокаційний фейк, - Пашинський. ВІДЕО

Інформація про використання Львівським і Житомирським бронетанкововими заводами неякісної броні при виробництві військової техніки не відповідає дійсності і є провокацією.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на зустрічі представників Комітету з питань національної безпеки й оборони з представниками ДК "Укробороном" заявив голова комітету Сергій Пашинський.
 
"Це не перший раз, коли придумується якийсь фейк про випробування нашої нової зброї, вкидається в інформаційний простір і тим самим поширюється недовіра наших Збройних сил до нашої зброї", - заявив Пашинський, додавши, що запросив на цю зустріч керівництво "Укроборонпрому" .
 
Заступник генерального директора ДК "Укроборонпром" Володимир Коробов щодо броні "Дозору-Б" повідомив, що раніше використовувалися матеріали з Алчевська, але після подій на Донбасі був обраний постачальник із Польщі. За його словами, броня вибиралася виходячи з європейських стандартів якості сталі. Були проведені дослідження, конструкторські зміни, випробування, після чого була закуплена броня.
Пашинський додав, що депутати й журналісти можуть ознайомитися з усіма митними документами, які їх цікавлять.

У чому ж були проблеми?
На відміну від цивільних автомобілів підвищеної прохідності (як правило, мають раму, яка і приймає основні навантаження, пов'язані з їздою по пересіченій місцевості), легкі бронетранспортери мають корпус з високоміцної сталі. Це дозволяє конструкторам заощадити вагу і відмовитися від рами, функції якої виконує несучий корпус, до якого кріпляться вузли підвіски, двигун і так далі. Саме до таких машин належать "Дозор-Б". Для подібних конструкцій дефект кузова є серйозною проблемою.
Відомо, що через заміну постачальників змінювався і двигун та інші комплектуючі, відповідно змінювалась вага та нагрузка на корпус бронеавтомобіля. Доводиться обдумувати, затверджувати та робити зміни в конструкції , технічній документації та виробничому процесі бронеавтомобіля "Дозор-Б".
Також головний інженер ДП «ЛБТЗ» Ігор Чурілов під час розгляду даної ситуації зауважив: «Одним з найскладніших завдань був процес освоєння технології зварювання броньованої сталі. Тут дуже важливими є теплові режими, метал тріскався. Ці випробування ми пройшли стійко, технологія освоєна».
1442244128_1
На жаль, ситуація з запуском виробництва "Дозор-Б" наочно показала цілий клубок проблем. Не можливо на коліні робити сучасні машини. Та й на старих технологіях далеко не заїдеш.
Серія технічних та організаційних проблем невиправдано довго затягнула постачання "Дозорів" в армію, і позначається на репутації виробника, адже запустити виробництво "Дозор-Б" чиновники різного рангу обіцяли з червня 2014, але по факту, поки що у військах немає жодного зразка.

Джерело: http://ua.censor.net.ua/video_news/http://www.milnavigator.com/uk/skandal-s-treshhinami-v-brone-dozorov-proizvoditel-otreagiroval/

 

  • Artan Petrov

    Некомпетентность руководства "Оборонпрома" проявилась в главном-организацию производства БТР доверили РЕМОНТНОМУ предприятию, а ремонт и НОВОЕ производство это далеко не одно и тоже. Одно дело латать дырки и менять приобретенные на стороне по кооперации узлы и детали, а другое создавать новую машину. Только в нашей стране учителя истории (Пашинский) и физики (Романов), в жизни не нюхавшие запах горелой металлической стружки, могут рассуждать с заумным видом о проблемах машиностроения и руководить оборонной промышленностью.

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus