FightLite представила нове покоління боєприпасів — патрони із повністю полімерною гільзою | MILITARY NAVIGATOR
ump-cartr_580x250

FightLite представила нове покоління боєприпасів - патрони із повністю полімерною гільзою

Компанія FightLite Industries (Melbourne, Florida USA) серед нових пропозицій на зброярському ринку, представила нову полімерну гільзу для патронів стрілецької зброї.

Унікальність пропозиції, в тому на відміну від гібридних полімерних боєприпасів з латунною основою ці є повністю полімерними, окрім капсуля, пороху та кулі.

Незважаючи на перспективність конструкції, надійність багатьох сучасних полімерних елементів страждає від тепла, що виділяється при стрільбі. Це особливо важливо, коли справа доходить до кулеметів, для яких заявлене FightLite зниження ваги боєприпасів на 30% за рахунок полімерів є справжньою знахідкою. 1Як стверджують у компанії ними були враховані різноманітні проблеми, яких зазнають інші аналогічні конструкції, та максимально усунені при створені нових боєприпасів.

«Армія та деякі з наших комерційних клієнтів були зацікавлені у зменшенні ваги боєприпасів, тому наша команда дуже задоволена прогресом, щодо полегшення боєприпасів до рівня коли різниця ваги боєзапасу для звичайних гвинтівок і кулеметів майже невловима», - говорить Джефрі Херрінг, генеральний директор ARES Defense Systems.

«Ми усвідомлюємо, що на останні кілька років на комерційному ринку були представлені різні варіанти полімерних боєприпасів, але нам також відомі деякі проблеми, які їх супроводжують, це зокрема недостатня балістична ефективність, розплавлення, поглинання вологи, руйнування або деформація корпусу та критичні збої при нагріванні або тиску. Більшість виробників полімерних боєприпасів використовують технології третього покоління, які можуть призвести до невдач при грубому поводженні, екстремальних температур, умов навколишнього середовища та тисків, необхідних для повноцінного використання балістичних можливостей сучасних боєприпасів».

На даний момент не відомо, чи буде компанія випускати зазначені боєприпаси для загального споживання на ринку. Основні зусилля наразі зосереджені на тестуванні та оцінці боєприпасів для армії США.

Армія вже працювала з багатьма полімерними патронами, зокрема 6,5 мм, в рамках програми легкого кулемету LSAT (Lightweight Small Arms Technologies — «технології полегшеної стрілецької зброї»).

Поряд з цим, полімерні боєприпаси FightLite випущені одночасно з новою модифікацією автоматичної зброї стандарту MCR (Mission Configurable Rifle), яка заснована на ARES-16 AMG-2, таким чином створене оптимальне джерело боєприпасів для нового легкого кулемета.3Поєднання цих елементів може надати конкурентної переваги у програмі LSAT.
http://www.ukrmilitary.com

Система Orphus