Дві великі інформаційні помилки України — колабораціоністи і безликість втрат | MILITARY NAVIGATOR
Members of the Ukrainian armed forces ride on a military vehicle near Debaltseve, eastern Ukraine February 16, 2015. Ukrainian armed forces are not ready to withdraw heavy weapons, as agreed at the Minsk four-power peace talks, because separatists are violating the ceasefire, a Kiev military spokesman said on Monday.  REUTERS/Gleb Garanich  (UKRAINE - Tags: POLITICS CIVIL UNREST CONFLICT MILITARY)

Дві великі інформаційні помилки України - колабораціоністи і безликість втрат

Війна з Росією яку веде Україна вже не новина для Заходу, але є тим не менш інформація, яку ми з вами все ще ігноруємо, не вірно висвітлюємо, а вона вкрай важлива...

Роздуми про помилки та наболіле, розповів у своїй статті журналіст  Олег Чеславський опублікованій в fakeoff.org.

"Ми з вами вже зробили величезну кількість помилок під час військового конфлікту з Росією. Та перераховувати їх всі особливо сенсу не має, бо ви і так їх чудово знаєте.image

Тим не менш, ми сьогодні зупинимося на двох дуже важливих моментах, які були упущені, через що і у нас і у світі, відношення до війни невірне.

Помилка перша: Колабораціоністи

Досі і в нас і в Західних ЗМІ щодо сторін воєнного конфлікту в Україні називають українську армію і сепаратистів. Це невірно.

Насправді війна ведеться не з вигаданими сепаратистами, не з вигаданими протестувальниками проти київських "фашистів", війна ведеться з російською армією, російськими найманцями і колабораціоністами, що до них приєдналися!25125707_ak 150511134031_dnr_tank_russian_624x351_ap

Бо, як ви всі чудово розумієте, ті формації які сьогодні формально існують на окупованих Росією територіях, а саме Д/ЛНР - це фікція. Вони нежиттєздатні, і їхня мета-допомогти окупаційному режиму управляти цими територіями до моменту їх приєднання до Росії!

Ніякої іншої функції маріонеткові уряди окупованих українських територій не несуть! Вони просто як сторожові собаки чекають господаря, який вийшов за горілкою.

Тому говорячи про сепаратизм Донбасу ми свідомо підтримуємо брехню, що розповсюджується російськими ЗМІ.

Сепаратизму на Донбасі немає - є пряме військове вторгнення, є окупація території, є колабораціоністи, які співпрацюють з окупаційною владою і воюють на їхньому боці.

Помилка друга: Безликість втрат

Насправді сам факт того, що максимум, який ми можемо почути сьогодні в новинах про наших загиблих героїв, про тих хто віддав життя за свою країну - це просто констатація кількості втрат на фронті - цифру.e730c8a7e79d1d1bd4ab23ff1f6f4bb0

Це блюзнірство. Вкрай цинічно описувати втрати сухою мовою цифр!

Просто таки необхідно навчитися називати імена тих, хто віддав своє життя за наше з вами життя!

Не можна ігнорувати біль, який  приходить із загибеллю героя до хати його сім'ї.1479987449_boycy-ato

Ми просто зобов'язані згадати їхні імена. Ми зобов'язані знати, що це були справжні живі люди, і не ставитися до трагедії як до сухих цифр статистики!" - наголосив  у своїй статті журналіст  Олег Чеславський630_400_1440861411-7933

З ним погоджуються і прості українці: "M. X. Maxim - Цілком згоден з автором!
Майже кожен день говорять - "два українських солдата поранено, один убитий". Хоча часто не поранені, а покалічені. А в цей час у тилу "виборці януковича" гавкають про ковбасу по 2.20, долар по 8 (хоча за радянської влади за валютні операції гарантувався РОЗСТРІЛ) і не вважають Путіна окупантом. Сім'ї українських героїв оплакують загиблих, а покалічені українські солдати живуть без ноги чи руки і НІКОМУ крім РІДНИХ НЕ ПОТРІБНІ. Насамперед ЗАЧИСТИТИ ТИЛ! Спочатку медійний простір - "Вести", Інтер і т. д. Іноді в кабельних мережах є"Первый Канал. Всемирная сеть", "РТР-Планета", Беларусь-24, "Культура"(російська) .Місцеві газети ДРУКУЮТЬ ЇХ ПРОГРАМУ!!!
"ДНР-ЛНР" - це НЕ СЕПАРАТИСТИ, у сепаратистів НЕ БУВАЄ ТАНКІВ і "Градів". Майже всіх місцевих божевільних повбивало вже (ну, 80-85 відсотків). На Донбасі РЕГУЛЯРНІ РОСІЙСЬКІ ЧАСТИНИ (іноді навіть не спорюють шеврони). Сучасне українське керівництво грає з вогнем, не визнаючи війну і дратуючи ветеранів та їх рідних (та й просто цивільних патріотів).
Навіщо сьогодні було показувати Януковича??? Порошенко і ще До неї зрозуміли, що їх зметуть вже не студенти , а озброєні люди. Наполеон побудував у свій час Будинок Інвалідів, для покалічених солдатів. А де сьогодні повага до ветеранів АТО? Якщо водії маршруток відмовляються везти безкоштовно солдатів-ветеранів?! Де робота психологів з ветеранами, що ройшли АТО? Та й що це за "АТО"? ЦЕ ВІЙНА, і вона ВЖЕ ЙДЕ майже ТРИ РОКИ!"

Джерело: http://fakeoff.org/socium/dve-bolshie-oshibki-ukrainy

 

Система Orphus