ДП «Антонов» перевзує літаки «Руслан» і «Мрія» з російських на британські шини | MILITARY NAVIGATOR
spotters.net.ua

ДП «Антонов» перевзує літаки «Руслан» і «Мрія» з російських на британські шини

ДП Антонов виконало випробувальні польоти літака Ан-124-100М-150, обладнаного новими шинами розробки британської компанії Dunlop Aircraft Tyres Limited. Про це повідомляє Центр транспортних стратегій з посиланням на прес-службу компанії.

Як повідомляється шинами Dunlop планують обладнати парк Русланів і Ан-225 Мрія авіакомпанії «Авіалінії Антонова».schwank_dunlop_anvelope_aeronave_anvelope_645x427

Програма випробувань налічувала польоти зі злітною вагою 340 тонн, 360 тонн і 402 тонни при різних граничних значеннях центрувань. При цьому виконувалися злети і посадки в межах очікуваних умов експлуатації. Всі випробування проходили за участю фахівців Dunlop.

Зауважимо, Антонов вже співпрацює з Dunlop в рамках програми регіональних реактивних літаків Ан-148 / Ан-158.

«До переліку переваг продукції Dunlop Aircraft Tyres слід віднести й те, що вона сертифікована за європейськими нормами EASA та має прийнятну ціну», - зазначили в Антонові.

Нагадаємо, що держпідприємство Антонов повідомляло про можливе введення заборони на використання Росією літаків Ан-124-100 Руслан. Крім того, як вже зазначалося, ДП «Антонов» планує до кінця 2016 року закінчити співпрацю з російською компанією «Волга-Дніпро».

Андрій Хаустов також підтвердив, що основу радіообладнання для літаків Ан-148 і Ан-158 концерн купує у канадської компанії Esterline, а наприкінці серпня підприємство підписало договір про серійне виробництво АН-225 «Мрія» в Китаї.147740

Джерело: http://zaxid.net/news/

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus