Добили на землі: ІДІЛ показала відео зі знищеним російським вертольотом | MILITARY NAVIGATOR
rossijskij_vertolet

Добили на землі: ІДІЛ показала відео зі знищеним російським вертольотом

Терористи угруповання "Ісламська держава" показали відео, на якому видно, що російський вертоліт в Сирії, ймовірно, знищили на землі.

Про це у своєму Facebook заявив координатор групи "Інформаційний опір", експерт Центру військово-політичних досліджень Костянтин Машовець.

"Вертоліт ніхто не збивав, його знищили (добили?). Стоїть на землі. На відео чітко видно БПМ-97 "Постріл" (2 штуки) - дуже специфічна машинка, яка є на озброєнні в різного роду спецгрупах і спецназі (переважно ФСБ), і 2 вертольоти - Мі-8МТШ (злітає) і Мі-24/Мі-35 (який власне і знищили)", - написав Машовець.

За його словами, з відео незрозуміло, вертоліт знищили самі або це результат потрапляння ракети ПТРК або якогось іншого боєприпасу...

Дата на відео так само бентежить експерта.

"Це буквально 2 години тому... Як це можливо, якщо події відбувалися на день раніше?" - каже Машовець.

Як повідомляв "Обозреватель", російська сторона заявила, що вертоліт отримав пошкодження і здійснив вимушену посадку. Після цього повітряне судно було обстріляне терористами.

  • Anton

    Вот почему с ИГИЛ рано или поздно, будет покончено. У этих ребят большие проблемы с приоритетами! Валить нужно было Ми-8 ЛЮБОЙ ЦЕНОЙ. По крайней мере попробовать. Понятно, что скоро взлетит и будет проблематично попасть, но ведь 24-ка стоит и НИКУДА не денется! И до неё дойдёт черёд. Накрайняк, можно было бы лениво и вальяжно, минут эдак через 15, из крупнокалиберного пулемёта методично изрешетить. Вполне могли бы вместо одной вертушки отправить на тот свет две. Хотя, наверное, лучше не вкладывать им лишние мысли в голову...Гляди, ещё и учиться начнут)) Лаааадно! Думаю, мне нужно быть благодарным и за один вертолёт)

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus