До навчань залучаються офіцери, які брали участь у бойових операціях — міністр оборони України | MILITARY NAVIGATOR
poltorak

До навчань залучаються офіцери, які брали участь у бойових операціях - міністр оборони України

Міністр оборони України Степан Полторак прийняв рішення про призначення першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-полковника Генадія Воробйова виконуючим обов’язки начальника Національного університету оборони України. Про це він повідомив під час урочистостей до Дня знань у Національному університеті оборони України ім. Черняховського.2f32fbb1a7ffdbca195ca1fc99241145aebfe379 2df74ff60737bb172a9fc4546336660dfd34ef4e f2e0aaae619656efccb8dc582ee2ec3c2e974e31

"Мною було прийняте рішення щодо призначення генерала-полковника Воробйова начальником Національного університету оборони. Я переконаний, що він є найдосвідченішим генералом на території України", - зазначив він.

При цьому Полторак підкреслив, що на сьогодні до Національного університету оборони вступило 700 осіб. "Із них 80% - це ті люди, які воювали, які знають ціну горя і втрат, люди, які мають бойовий досвід, але їм потрібні знання. Знання для того, щоб перемагати не випадково", - сказав він.

Окрім цього, за словами Полторака, наразі в університеті також навчається сім героїв України.

Зауважимо, за сумлінну та бездоганну службу генерал-полковника Генадія Воробйова нагороджено орденами Богдана Хмельницького ІІІ-го ступеня та "За мужність" III-го ступеня, багатьма медалями та відзнаками Міністерства оборони України та інших силових структур держави.

Практично всі військові навчання проходять із залученням офіцерів, які брали участь у бойових операціях. Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак під час урочистостей з нагоди Дня знань у Національному університеті оборони України ім. Черняховського. Трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"До числа головних змін у системі військової освіти відношу те, що вона навчилася змінюватися... Практично всі вчення, які зараз проходять, проходять із залученням офіцерів, які брали участь у бойових операціях, вони проходять на командних пунктах в зоні АТО. Такий підхід дасть результат", – сказав Полторак.

Міністр оборони України Степан Полторак анонсував на наступний рік збільшення фінансування на освіту військовослужбовців. Зокрема, про це він заявив під час урочистостей до Дня знань у Національному університеті оборони України ім. Черняховського.

"Те фінансування, яке є сьогодні для Збройних сил України, яке передбачене на освіту, воно повністю забезпечує необхідність фінансового ресурсу для навчання. На наступний рік ми будемо планувати, виходячи з наших можливостей і потреб, і я переконаний в тому, що нам вдасться збільшити фінансовий ресурс на навчання, тому що вчитися треба не тільки в аудиторії, а, в першу чергу, на навчально-матеріальній базі", - зазначив він.

Полторак підкреслив, що наразі у Міноборони є потреба у збільшенні навчально-матеріальної бази військовослужбовців. "Сьогодні ми велику увагу приділяємо саме навчально-матеріальній базі. Ще декілька років тому більш-менш нормальний центр, це в Яворові. Зараз ми їх маємо декілька. Я думаю, що протягом наступного року ми отримаємо серйозне поповнення: Бердичів - Центр спеціальних операцій, Широкий Лан, Десна, Житомир - Навчальний центр повітряних сил", - сказав він.

При цьому Полторак зауважив, що за останні півроку на розвиток навчально-матеріальної бази для навчання військовослужбовців було виділено близько 250 млн грн.

 

Джерело: 112.ua
Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus