До кінця місяця США передадуть 2000 приладів нічного бачення для ЗСУ, — помічник міністра оборони США Слоткін | MILITARY NAVIGATOR
нічн

До кінця місяця США передадуть 2000 приладів нічного бачення для ЗСУ, - помічник міністра оборони США Слоткін

Помічник міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Елісса Слоткін також анонсувала поставку 3000 приладів нічного бачення в 2017 році.

Про це вона заявив в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

"Наскільки мені відомо, найближчим часом планується велика поставка приладів нічного бачення. До кінця цього місяця ми доставимо 2000 штук. Ми щойно розмовляли з міністром оборони (Степаном Полтораком. - Ред.) - Він дуже задоволений тим, що отримує ці прилади, адже вони дозволять проводити навчання з нічних операцій. Ми недавно надали броньовані швидкі і ті, що супроводжують навчання - усього п'ять машин. Наступна поставка приладів нічного бачення - близько 3000 штук - запланована на початок 2017 року", - повідомила Слоткін.

AN-PVS-7D-14-night-vision-goggles
"Чесно кажучи, я не до кінця знайома з графіком поставок, але це буде велика кількість приладів і обладнання, які допомагають підняти рівень проведення операцій на місцях - як для догляду за пораненими, тому що це дуже важливо, так і для дій вночі. Це дуже важливе вміння, яке ми б хотіли, щоб Україна мала", - наголосила помічник Міністра оборони США.

Повний текст інтерв'ю з Еллісою Слоткін читатйе ТУТ.

Джерело:http://ua.censor.net.ua/n407769

 

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus