Черкаський автозавод «Богдан» передав Збройним Силам перші десять санітарних машин Богдан 2251 | MILITARY NAVIGATOR
ump-bogdan2251-first10_650x300

Черкаський автозавод «Богдан» передав Збройним Силам перші десять санітарних машин Богдан 2251

На автомобільному заводі «Богдан» у Черкасах відбулася передача першої партії з десяти санітарних автомобілів Богдан 2251 представникам Міністерства оборони України.

Машини, які щойно зійшли з конвеєра заводу, передано в рамках виконання контракту між Міністерством оборони України та корпорацією «Богдан». У заході взяли участь представники заводу-виробника та військові медики.

– Сьогодні ми передаємо лише першу партію автомобілів «Богдан 2251». По контракту цього року ми повинні виготовити 100 автомобілів такого типу, – зазначив директор автоскладального заводу «Богдан» Владислав Сопіт, – дала щомісяця військові отримуватимуть чергові партії «санітарок».

Автомобіль призначений для транспортування поранених та хворих від медичних підрозділів військових частин до військових госпіталів та цивільних лікарень. Богдан 2251 вже пройшов випробування в зоні АТО.

– «Богдан» бере учать у 12 програмах Міністерства оборони, створюючи військовий продукт. Один із військових продуктів це санітарна машина, яка буде застосовуватися у ЗСУ. Крім того, вони беруть участь в поставках вантажних транспортних автомобілів. Вже поставлено 120 машин для потреб ЗСУ. Також вони беруть участь в проведення модернізації машин, – говорить начальник представництва державного замовника Микола Ковтун. – Хочу підкреслити, що всі ці програми виконуються за власні обігові кошти підприємства.

За словами директора з маркетингу Дочірнього підприємства автоскладальний завод № 2 Автомобільної корпорації «Богдан Моторс» Ігоря Осадчого, нині завод працює над розробкою броньованого санітарного автомобіля, який дозволить вивозити поранених бійців прямо із зони бойових дій.

Нагадаємо, що наказом Міністра оборони від 27 березня 2017 року № 180, автомобіль санітарний Богдан 2251 на шасі Great Wall Wingle 5, допущений до експлуатації в ЗСУ на на особливий період.
http://www.ukrmilitary.com/

 • Artan Petrov

  Самая интересная фраза: " ...допущеный до эксплуатации НА ОСОБЫЙ ПЕРИОД", что в переводе на общечеловеческий язык означает: "Оно, конечно, китайское дерьмо, но бабки нам нужны сегодня, пока не закончится ПЕРИОД НАШЕЙ КАДЕНЦИИ ". Интересно, будем ли мы знать через сколько км начнут разваливаться эти фермерские машины китайпрома или это будет суперсекретная информация?

  • bxm

   у вас есть подобное китайское дерьмо или на таврии катаетесь? :)

   • Artan Petrov

    У меня VW Passat, но китайское оборудование хорошо знаю. Был на их заводах. Они могут делать качественно, но дорого. А на выставке "Оружие-2016" представители "Богдан" ответили, что свое внимание остановили на этой машине из-за ее дешевизны.

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus