«Братський народ» погрожує ракетним ударом через випробовування українських ракет на території України | MILITARY NAVIGATOR
3179747

"Братський народ" погрожує ракетним ударом через випробовування українських ракет на території України

Попередження про ракетний удар у відповідь із російської сторони міститься у листі Міністерства оборони РФ.

РФ загрожує Україні повторним ударом - джерело У разі проведення Україною ракетних стрільб в районі російсько-української границі в Криму, Росія загрожує Києву у відповідь ракетним ударом.

Це випливає з листа Міністерства оборони РФ, адресованого військовому атташату у складі посольства України в РФ.

Як повідомляють джерела у Міноборони України, в листі, датованому 26 листопада ц. р., зокрема, йдеться про те, що якщо Україна проведе подібні стрільби, то російська сторона, по-перше, буде збивати українські ракети. По-друге, завдасть удар по українських пускових установках.

Як повідомлялося раніше, 25 листопада Міноборони РФ вручило українському аташе ноту протестуу зв'язку з планами Збройних сил України провести ракетні стрільби поруч з Кримом.

У свою чергу, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив,Україна не планує проводити випробування ракет в Керченській протоці, по якому проходить кордон між Україною і Росією.

Довідка: Відстань від полігону до Керченської протоки (міжнародно признаний кордон між РФ і Україною) - 380 кілометрів, до найближчої точки окупованого Криму 80 кілометрів.

У середу, 30 листопада, також стало відомо про те, що Росія перекинула в Крим зенітно-ракетний комплекс С300-ВМ. Волонтери розвідувального співтовариства InformNapalm ідентифікували техніку як зенітно-ракетний комплекс С-300ВМ "Антей-2500". maxresdefaultЦе система ППО з можливістю боротьби з балістичними ракетами малої і середньої дальності (до 2500 км). Також система призначена для ураження сучасних і перспективних літаків тактичної і стратегічної авіації (в тому числі виконаних із застосуванням технології "Стелс"), балістичних ракет середньої дальності, оперативно-тактичних і тактичних ракет, аеробалістичних та крилатих ракет.

Джерело: http://dt.ua/UKRAINE/

Система Orphus