Біля російського кордону стартували навчання НАТО | MILITARY NAVIGATOR
The entrance to the deployable command post the German Air Force is seen at the air base in Lielvarde, Latvia August 29, 2016 for an exercise lasting several months as part of NATO's Persistent Presence in eastern European countries. REUTERS/Sabine Seibold

Біля російського кордону стартували навчання НАТО

У Латвії неподалік від російського кордону розпочалися спільні військові навчання з німецькими солдатами.

Про це повідомляє Reuters.

"Наше найбільше занепокоєння викликає непередбачуваність Росії, яка довела в Грузії, Криму і у Східній Україні, що вона готова до військових дій з будь-якої причини", - заявив командувач збройних сил Латвії Раймонд Граубе.

Як зазначається, Німеччина відправила на навчання, які триватимуть і в жовтні, 80 військових і 400 тонн обладнання.

Спільні операції в Латвії є частиною навчань НАТО Persistent Presence і передбачають патрулювання балтійського повітряного простору з використанням німецьких і місцевих радарів.

Глава ВПС Німеччини Карл Мюльнер сказав, що навчання допоможуть німецьким і латвійським військовим відпрацювати комплексну взаємодію технологій, персоналу у незнайомій місцевості перед потенційним реальним розгортанням сил.

CmNUvWcWMAAtWY4

Москва також заявила про свій намір розгорнути ядерні ракети в анексованій після Другої Світової Війни Росією Прусії (нигні Калінінградська область), оточеній Польщею і Литвою - у відповідь на активацію НАТО.

Джерело: http://www.ukrinform.ua/rubric-abroad/

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus