Бійцям АТО зі Львова виплатять по 100 тис. грн, — мер Садовий | MILITARY NAVIGATOR
640313_4_w_1000

Бійцям АТО зі Львова виплатять по 100 тис. грн, - мер Садовий

Львівська міська рада ухвалила рішення виплатити по 100 тис. гривень кожному бійцю антитерористичної операції (АТО) зі Львова.

Про це заявив міський голова Андрій Садовий на своїй сторінці уFacebook:IMG_1582

 

Державні лідери багато чого наобіцяли українцям, яких мобілізували на війну. Згадати хоча б «зарплату в одну тисячу гривень в день (!)» і страхування життя «на один мільйон гривень на кожного солдата».

Але пікети з матеріальними вимогами учасники АТО ставлять чомусь під львівською Ратушею. Ну гаразд, нам не звикати і Львів спробує хоча б частково виконати обіцянки держави.

Сьогодні на сесію міської ради винесемо такий варіант компромісу з учасниками АТО – львів’янами:

- місто закладає на наступні 4 роки (2017-2020) 400 млн гривень на матеріальну допомогу учасникам АТО. Це означає виплату 100 тисяч гривень кожному бійцю. Ми гарантуємо ці кошти в місцевому бюджеті, але сподіваємось, що держава прийме свою програму на національному рівні та долучиться фінансово.

- місто сприяє отриманню учасниками АТО земельних ділянок поза межами міста (військові повинні зробити вибір – або така ділянка, або грошова компенсація).

- місто, як і раніше, гарантує отримання житла наступними категоріям – сім’ї загиблих на війні, важкопоранені, бійці-сироти.

Однак ми робимо застереження. На таку компенсацію зможуть претендувати лише реальні учасники АТО, а не «кількаденні візитери». Це кропітка робота з перевірки списків. Їх остаточно затверджуватиме комісія, куди входитимуть, в тому числі, учасники АТО.

UPD. Рішення прийнято. 53 - за, 0 - проти.

Джерело:http://ua.censor.net.ua/news/, https://www.facebook.com/andriy.sadovyi/posts/1223648174341402 

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus