Безпілотний бронеавтомобіль покажуть у Києві | MILITARY NAVIGATOR
111-355000

Безпілотний бронеавтомобіль покажуть у Києві

На виставці «Зброя та безпека 2016», що відбудеться в жовтні, запорізькі конструктори покажуть безпілотний автомобіль, створений на базі броньованого КрАЗ «Спартан».1434973606_3

Запорізька інжинірингова компанія Інфоком Лтд покаже безпілотний автомобіль власної розробки на XIII Міжнародній виставці «Зброя та безпека 2016», яка відбудеться в Києві з 11 до 14 жовтня. Новаторську технологію Pilotdrive буде продемонстровано на базі бронеавтомобіля КрАЗ «Спартан», повідомляє портал ain.ua з посиланням на компанію-розробника.

Потрібно сказати, що свій перший безпілотний автомобіль, розроблений на базі ЗАЗ Lanos, Інфоком Лтд продемонструвала ще півтора роки тому в Житомирському військовому інституті ім. С.П. Корольова. Тут технологію автономного керування Pilotdrive мали доопрацювати для застосування на бронеавтомобілях.

Автомобіль буде оснащено комплексом спеціальних датчиків. Серед них тепловізор із системою автоматичної цілевказівки і захоплення, а також відеокамера переднього, заднього і бічного огляду. Машина також отримає передній і задній радари для визначення перешкод, далекомір, а також ємнісний датчик присутності людини в радіусі 18 метрів.

Зв’язок з автомобілем здійснюється за цифровим радіоканалом передачі даних WiFi/Wimax, радіус зв’язку до 10 км. Додатково безпілотний автомобіль оснащується програмно-апаратним комплексом «SmartDrive» і навчанням у реальному режимі часу «Teach-inDrive». У режимі «Teach-inDrive» система запам’ятовує заданий маршрут. У базу заносяться координати прямування, одержувані за сигналом GPS через супутник.

Джерело: https://www.autocentre.ua/ua/kommercheskie/voennaya-tehnika/bespilotnyj-avtomobil-kraz-pokazhut-v-kieve-313733.html © Autocentre.ua

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus