250 військовослужбовців Національної Гвардії США зі штату Оклахома приїдуть в Україну в січні. | MILITARY NAVIGATOR
image

250 військовослужбовців Національної Гвардії США зі штату Оклахома приїдуть в Україну в січні.

Контингент зі 250 солдат Нацгвардії прибуде на Яворівський полігон у рамках міжнародної програми армії США, спрямованої на підготовку українських солдатів до бойових дій і стабілізацію регіону в цілому.
Про це повідомляє Tulsa World.584c512d03f50.image
Оклахомські військові 1-го батальйону 179-го піхотного полку кілька місяців готувалися до умов, які їх очікують після прибуття в Україну. За словами підполковника Колбі Уаятта, принаймні, до одного фактору солдатам доведеться звикати на місці - холодної погоди.
 
Американські солдати пробудуть в Україні шість місяців разом із військовими та експертами з інших країн - Великобританії, Канади, Литви і Польщі. Вони навчатимуть як українських новобранців, так і ветеранів війни.
360x225_q75
До від'їзду в Україну в середині січня 2017 року сформований підрозділ з Оклахоми проведе місяць тренувань в Ель-Пасо, штат Техас.360x225_q75 (1)
На церемонії від'їзду командир бригади, частиною якої є 179-й полк, полковник Девід Джордан нагадав американським солдатам, що їм доведеться працювати з українськими ветеранами війни, які побували під російським артилерійським вогнем.
 
"Це абсолютно боєздатна армія", - сказав Джордан про українців. - "Мені здається, ми навчимося у них не менше, ніж вони у нас".
Система Orphus