Показано зразок осінньо-зимової парадно-повсякденної форми української армії | MILITARY NAVIGATOR
image

Показано зразок осінньо-зимової парадно-повсякденної форми української армії

Радник президента України Юрій Бірюков опублікував у своєму "Фейсбуці" фото "фінішного варіанту" осінньо-зимової парадно-повсякденної форми української армії:

"Парадно-повсякденну форму вже всі бачили, так. І на фото, і на параді.

На фінішній прямій йде розробка осінньо-зимового комплекту.

Куртка демісезонна: верх плащівка, тепла утеплювач.

Куртка зимова: "аляска".

Пальто зимове: хороша цілком собі шерсть.

Наша Галя балувана :) Але! Вони це заслужили!", - написав Юрій Бірюков і виклав фото оновленого військового одягу. 726762_3_w_1000 726762_2_w_1000 726762_4_w_1000 726762_1_w_1000 Один з дизайнерів форми, журналіст Віталій Гайдукевич в коментарі до посту Бірюкова підкреслив, що комплект не варто разглядати як кінцевий результат:

"1. тканини на сорочку ще немає. Завтра будемо обговорювати. Виробникові треба дуже докладно пояснювати якої саме якості потрібна сорочка, якого саме відтінку кольору. Виявляється просто слова "тан" не достатньо.

2. нагадую - зимова шапка - ПРОБА ПЕРА. НЕ ТРЕБА ЇЇ РОЗГЛЯДАТИ, ЯК КІНЦЕВИЙ ВАРІАНТ. Зараз відшиваються інші - з корекцією. У них буде змінена геометрія предмета. Зеленого хутра не буде. Розглядається і варіант без хутра взагалі. Це штучне хутро - ми любимо звіряток.

3. До куртки і демісезонної та зимової є дуже-дуже-дуже багато питань і по крою, і по якістю тканини. Йде активний пошук кращих - оптимальних варіантів, що б військовій людині було тепло і комфортно. Те, що представлено на фото, це "пластилін", з якого ще тільки належить зліпити щось путнє. Ліпимо швидко, що стосується нас. Інше на совісті виробників - чим краще слухаються, тим кращий результат. Словом, дані картинки слід розглядати саме як вектор руху і не більше (!!!!!).

4. Тканину на пальто так - кращу. Колір ще коригується - виробник крекчучи намагається потрапити в потрібний. До крою пальто теж є питання - будемо коригувати. // Величезне прохання - без зрадофілії тапаніки. Запитуйте - відповідаємо."

Нагадаємо, у серпні міністр оборони Степан Полторак уперше одягнув форму нового зразка на нагородження бійців відзнаками.

5 липня Петро Порошенко затвердив документ "Предмети уніформи і знаки розрізнення Збройних сил України". Який утверджує нову форму і прибирає радянські п'ятикутні зірки із погон українських військових.

 

Джерело: http://uainfo.org/blognews/1475566546-opublikovany-foto-novoy-osenne-zimney-formy-vsu.html, http://gazeta.ua/articles/life/_u-socmerezhah-vismiyali-novu-zimovu-vijskovu-formu/726762

 • Одер

  Жах! Шапка монструозна, комір куртки, як у підстаркуватої дамочки, пальто має внизу затяжку, а куртка ні. Дизайн одностроїв не витримує критики. Це ж комусь заплатили, і не мало, з відкатом, за таке ... Кашкет носиться так, щоб козирок був на рівні брів. А у "моделі", як у колгоспного бригадира. І питання: через скільки часу такі кашкети перетворяться на кокошники. По поліції видно, що дуже скоро.

  • Пан філософ

   дурко ти, Гайдукевич писав же, що це лише проба, яка буде доводитись до розуму, особливо щодо зимової мазепинки. Ну тобі то не важливо, головне ЗРААААДААААА)) Ліпєцк, шоколадний барига, пси авакова вбивають патріотів, віта завіруха, дайте нам копать бурштин і контробасить цигарки)))

 • Arni Bosh

  Чоловік мабуть далекий від армії... Хто ж на потилицю шапки вдягає?

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus