1000 км. На авіашоу в Парижі показали електричний літак | MILITARY NAVIGATOR
60_main_ukr

1000 км. На авіашоу в Парижі показали електричний літак

На авіасалоні Ле Бурже ізраїльська компанія Eviation Aircraft показала прототип електролітака, який зможе без підзарядки пролетіти 965 кілометрів.

Представники компанії планують перейти до сертифікації та комерціалізації новинки вже в 2018 році, повідомляє профільне видання Electrek.

Ізраїльська компанія Eviation Aircraft працює за договором з NASA. Її представники вже провели кілька тестів свого електролітака Alice.

Alice - класичний невеликий літак, довжиною 12 метрів, з розмахом крила 13,4 метрів і вагою майже шість тонн. Alice може вмістити двох пілотів і від шести до дев'яти пасажирів. Літак оснащений батареями загальною ємністю 980 КВт.

Заявлена крейсерська швидкість літального апарату - 450 кілометрів на годину, практична стеля - 3 кілометри.

"Наша мобільність повинна пристосовуватися до нового, ефективного майбутнього. Коли йдеться про нульові викиди, дешеві подорожі з Кремнієвої долини в Сан-Дієго або з Сеула до Пекіна, наш повністю електричний літак дає людям можливість пересуватися зі швидкістю, якої вимагає сучасна глобальна економіка", - заявив глава Eviation Aircraft Омер Бар-Йохай.http://nv.ua

Top
Рейтинг@Mail.ru Система Orphus